Jak funkcjonuje Twenga?

Sprzedawcy wymienieni na Twenga

Twenga to porównywarka cen, która indeksuje oferty partnerów handlowych za pobraniem opłaty. Oferty partnerów handlowych oznaczone są jako "reklama".

Wyświetlane informacje są dostarczane przez naszych partnerów handlowych.

Prezentacja wyników wyszukiwania

Regularnie indeksujemy nowe oferty, aby zapewnić Państwu jak największy wybór. Jednak wyświetlone wyniki nie odzwierciedlają wszystkich ofert dostępnych na rynku.

Domyślnie Twenga prezentuje produkty w kolejności według ich trafności. Sortowanie produktów według ich trafności łączy wiele czynników, które umożliwiają wyświetlanie na górze produktów, które najlepiej pasują do wyszukiwanych przez Państwa produktów. Do stosowanych czynników należy bliskość semantyczna pomiędzy wyszukiwanym przez Państwa terminem, a nazwą produktów, ich kategorią, marką oraz odsprzedawcą, Jakość informacji dostarczanych przez naszych partnerów również wpływa na ranking ofert. Produkty zaopatrzone wysokiej jakości fotografią są pozycjonowane wyżej. Płatne oferty partnerów mogą także korzystać z wyższego priorytetu wyświetlania.

Mogą Państwo również sortować wyniki według ceny z podatkiem VAT od najtańszej do najdroższej lub od najdroższej do najtańszej.

Wyświetlane ceny

Dla każdej oferty produktowej Twenga wyświetla cenę z VAT, koszt dostawy i cenę całkowitą. Wyświetlane ceny są cenami dostarczanymi przez naszych partnerów handlowych.

Prosimy nie zapomnieć o sprawdzeniu gwarancji i warunków handlowych na stronach sprzedawców przed sfinalizowaniem zamówienia.

Aktualizacja cen

Ceny produktów są aktualizowane co najmniej raz dziennie, 7 dni w tygodniu.